خدمات مزون معصوم زاده

ما را در شبكه های اجتماعی دنبال كنيد

خدمات دوخت مانتو در مزون معصوم زاده

دوخت مانتو

مانتو یکی از پوشش های اصلی خانم ها و دختر خانم های جامعه ما هست و میتونیم بگیم انتخاب مدل و طرح مناسب این پوشش در بین خانم‌ها یکی از دغدغه‌های اصلی شان محسوب میشه بنابراین باید در انتخاب مانتو خیلی دقت بکنند برای اینکه در شیک پوشی و خوش استایل بودنشون خیلی تاثیر داره .

از مانتو در موقعیت هایی مثل موقعیت اداری، رسمی، روزمره، مجلسی، دانشجویی و موقعیت‌های بسیار متفاوت استفاده می کنیم برای همین باید به نکات مهم در انتخاب مانتو دقت بشه .

توجه به اندام و رنگ پوست ، موقعیت مورد استفاده و حتی نسبت به پارچه ای که میخواید ازش استفاده بکنید باید فکر بشه طراحی بشه و دوخت مناسب انتخاب بشه بنابراین با انجام سفارش دوخت مانتو خودتون میتونید از خدمات مشاوره استایلینگ و طراحی مد مزون معصوم زاده استفاده بکنید ونسبت به تناسب اندام و شخصیت و هویت خودتون مانتو مورد علاقه خودتون رو انتخاب و دوخت بکنید در مزون معصوم زاده شما میتونید به سه روش سفارش دوخت مانتو داشته باشید اولین روش به این صورت هستش که خودتون طرحی یا مدلی را مد نظر دارید و از ما می‌خواهید که یا براتون اجرا بکنیم یا نسبت به این طرح مورد علاقه شما برای شما طرح رو شخصی سازی بکنیم. روش دوم سفارش مانتو این هستش که از ابتدا میخواهید که ما برای شما به عنوان خیاط و استایلر شما طرح‌مانتو ارائه واجرا بکنیم .

روش سوم سفارش دوخت مانتو در مزون معصوم‌زاده به این صورت هستش که میتونید به صورت آنلاین سفارش دوخت بگذارید و از از خدمات غیرحضوری ما استفاده بکنید.

بالا